Bizden Haberler Duyurular

Nevşehir’in 2020 yılı En çok Tercih edilen Web Tasarım Şirketi

Nevşehir’de 2005 yılından beri hizmet veren NWT Bilişim Sistemleri firması olarak yüzlerce referansı ile Nevşehir ve Türkiye’ye hitap eden bir çok siteye imza atmıştır.

Nevşehir Merkez firmaları içerisinde 2020 yılında 260 Web Sitesi projesine imza atarken, referans sayımızı da 750+ civarına taşımanın gururunu yaşıyoruz.

2020 yılında ülkemizde ve dünya da meydana gelen pandemi salgını nedeniyle bir çok sektör artık internet üzerinden sipariş ve satışa başlamıştır. Bu da web sitelerine olan ihtiyaçların artmasına ve sektörlerin internete taşınmasına neden olmuştur.

Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında yapmış olduğumuz Google My Business harita ve firma kaydını; Paket servis ve internetten satış yapan tüm firmalara ücretsiz olarak sunduk. Yaklaşık olarak 200 lokasyonu Google üzerinden dünyanın önüne serdik. Harita kaydı ve işletme kaydını ücretsiz gerçekleştirdik.

Web sitelerimizde en çok tercih edilen renkler ve arayüzler ile Mobil uyumlu web siteleri hazırlayarak en beğenilen web tasarım şirketi olduk.

Nevşehir Web Tasarım konusunda yılların birikimi ve yüzlerce referansımız ile Nevşehir’de yine bir ilke imza atarak 2020 yılının en çok tercih edilen Web Tasarım şirketi olmaya hak kazandık.

Yerel Yönetimler konusunda anket yapan bir araştırma şirketinin verilerine göre Turizm sektöründeki pandemi etkilerinden kurtulması ve ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerinin internet üzerinden tanıtımına emekler verdik ve sonuçlarını 2021 yılında turizm patlaması ile yaşayacağız.

2020 yılında Turizm sektöründe en çok web sitesi kuran firmamız 2021 yılında da gerek aktivite, gerek ise tur satışı siteleri projelerine devam etmekte. Şubat ayından itibaren turizm sezonun açılması ile birlikte yaklaşık 20 projenin devam ettiği bir şirketiz.

Nevşehir’de web tasarım konusunda 2005 yılından beri hizmet veren firmamız Nevşehir’in profesyonel anlamda en çok tercih edilen web tasarım şirketidir.

Nevşehir’de web sitesi yaptırmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Nevşehir Web Tasarım Ofisi – Nevşehir’in parlayan yıldızı.

Author

admin

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara