Duyurular Tasarım Blog

Nevşehir Web Tasarım Ofisi – 2021 Hedefleri

Dünyayı ve Ülkemizi olumsuz etkileyen Covid 19 Pandemi salgını nedeniyle bir çok işletme işyerlerini kapatarak veya paket servisi yaparak yaşam mücadelesi verdiği 2020 yılından beri dünyayı sarsan bir salgının etkileri işletmeleri olumsuz etkilemiş ve bir çok işletme kapanmıştır.

Pandemi salgını nedeniyle bir çok işletme internet üzerinden satış ve servise yönelmiş ve işletmelerini ayakta tutmaya çalıştığı şu günlerde Nevşehir Web Tasarım ofisi olarak sizlere hizmet için 2021 yılında bazı hedefler koyduk.

Nevşehir başta olmak üzere Tüm Türkiye’de hizmet veren firmamız 2021 yılında bir çok yeniliğe imza atacak projeler ile karşınızda

E-Ticaret konusunda ekonomik fiyatlar ile komisyon ödemeden, sanal poslu e-ticaret siteleri ile satışları artık internet üzerinden yapılması için yeni E-Ticaret projeleri oluşturacağız.

E-Ticaret konusunda Nevşehir’de kaliteli web siteleri üretmekteyiz. E-Ticaret konusunda sanal pos entegreli, bir çok pazar yerine aynı anda ürün eklemesi yapan, ürünlerinizin pazaryerlerindeki fiyatlarını kendinizin istediğiniz şekilde belirleyeceğiniz e-ticaret projeleri entegrasyonları üretmekteyiz.

Nevşehir’de kurumsal firmalara % 30 indirim sunarak web sitesi sahibi yapıyoruz.

Author

admin

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara