Dijital Reklamcılığın En Çok Tercih Edilen Platformu!

Google Ads sayesinde, hedef kitlenizin tamamına ulaşabilirsiniz. Deneyimli dijital pazarlama uzmanlarımız ve reklam analistlerimiz ile verimli kampanyalar oluşturacaksınız. Boşuna zaman ve kaynak kaybetmek yerine, mükemmel reklamlar hazırlayarak dönüşüm oranınızı en üst seviyeye çıkartacaksınız.

Nevşehir’de  Google ADS (Adwords) Danışmanlığı Yapan Tek Firmayız.

Google’ye Reklam Vermek Artık Çok Kolay

Hemen Web Sitenizi veya Sosyal Medya Hesaplarınızı Reklam verebilir, Potansiyel müşterilere anında ulaşabilirsiniz. Üstelik Çok düşük maliyetler ile işinizi büyütebilirsiniz.

EN ÇOK KULLANILAN
Google ADS REKLAM MODELLERİ

Arama Ağı (Search) Reklamları

Search reklamları, Google üzerinde yapılan aramalar sonucunda gösterilen metin reklamlardır. Organik sonuçların üzerinde ilk 4 sırada yer alırlar. Potansiyel müşterilere, ihtiyaç anında (arama yaptığı anda) ulaştığı için önemli bir reklam modelidir.

Görüntülü Reklamlar (GDN)

Google Görsel Reklam Ağı, potansiyel müşterilerinize görsel reklamlarla; bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan ulaşabileceğiniz bir reklam modelidir. Çeşitli boyutlarda hazırlayabileceğiniz sabit ya da hareketli görsel reklamları; kişi ilgi alanına ve demografik bilgisine ya da site içeriğine göre çeşitli kombinasyonlarda hedefleyebilirsiniz. Örneğin bebek ürünleri ilgi alanına sahip kadınlar ya da bebek ürünleri ile ilgili içeriğe sahip siteler.
 

Alışveriş Reklamları (XML Reklamları)

Google Alışveriş reklamları, sitenizde bulunan ürünlere tek tek reklam oluşturmadan, ürünlerinizin özelliklerini, resimlerini, fiyatlarını ve promosyonlarını feed olarak eklenmesine izin verip bunları reklamlarda dinamik olarak değiştirerek gösteren bir reklam biçimidir. E-ticaret siteleri için oldukça verimli bir kampanya modelidir. Bu reklamların kullanılabilmesi için Google uyumlu xml oluşturulup bunu Merchant Center’a yüklemek gerekmektedir.

Yeniden Pazarlama (Remarketing Reklamları)

Sitenizi ziyaret etmiş kişilere tekrardan arama ya da görüntülü reklam ağı ile ulaşmanızı sağlayan reklam modelidir. E-ticaret sitelerinde özellikle dinamik remarketing reklamları oldukça etkili olmaktadır..

Video Reklamlar (Youtube Reklamları)

Video kampanyalar, YouTube ve Google Görüntülü Reklam Ağı’nda tek başına veya diğer video yayını içeriklerinde video reklamlar yayınlamanıza olanak tanır. Özellikle marka bilinirliğinizi artırmaya yönelik olarak ya da dönemsel olarak düzenlediğiniz kampanyaları geniş kitlelere ulaştırmak istediğinizde kullanabileceğiniz reklam modellerinden biri de Youtube (Video) reklamlarıdır.
Görüntüleme başına ücretlendirme vardır. İzleyiciler reklamı 5 saniye sonra atlayabilirler. İzleyiciler reklamınızı 30 saniyeden kısa sürede veya sona ermeden atlarsa ücret ödemezsiniz.
Hemen Ara