Sanal Tur ile Mekanlarınızı Daha yakından Tanıtın…

3D Panoramik Görüntüler sayesinde mekanınızı çok daha etkin tanıtabilir ve mekanı seyreden kişiye sanki oradaymış hissi verebilmeniz için gerek interaktif cd gerek ise web sitenize en uygun şekilde yerleştirip müşterilerimizin kalitesini yükseltiyoruz.

Sanal Tur uygulaması, özel çekim ekipmanları ve fotoğraflama teknikleri ile panoramik fotoğrafların elde edilmesi ve bu fotoğrafların farklı yazılımlarla işlenmesinin ardından birleştirmeleriyle küresel bir görüntü elde edilmesi işlemidir. Panoramik görüntülerde istenilen tarafa bakılabilmesi bu uygulamayı diğer sanal tanıtım uygulamaları ve videodan daha etkili bir tanıtma yolu haline getirmiştir. Internet ortamında kolay yüklenilebilir ve hızlı seyredilebilir olması sebebiyle de Video ‘dan daha hızlı ve etkin bir tanıtım aracı olmuştur.

Panoramik görüntüler üzerine yerleştirilebilen interaktif geçiş okları sayesinde sonraki panoramaya çok rahat geçilebilmekte ve mekan üzerinde kontrol fazlasıyla sağlanabilmektedir. Aynı mekan içinde çekilmiş birçok panorama Sanal Tur sistemi ile bir araya getirilip Sanal Tur uygulamaları oluşturulabilmekte ve ziyaretçiye rahat bir şekilde mekanı gezmesi sağlanmaktadır.

Sanal turların tamamı Flash altyapısı ile artık tüm bilgisayarlarda herhangi bir plug-in yüklemesine gerek kalmadan hızlı ve sorunsuz olarak seyredilebilmektedir.

Nevşehir’de Firmanızı daha iyi tanıtmak istiyorsanız Bizimle irtibata geçerek Randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Sanal Tur, Nevşehir 360 Tur, Nevşehir 360 Derece Tur, Nevşehir’de Sanal Tur Yapan Firma, Nevşehir 360 Derece Sanal Tur Yapanlar, Sanal Tur yaptırmak istiyorum, 

Hemen Ara